Oto Yağ Değişimi

Aracınızda bulunan yağ filtrenizin ve motor yağınızın araç üreticileri tarafından tanımlanan şekilde kontrol edilip, maksimum her 15.000 kilometrede bir değiştirilmesi gerekmektedir.

Kenan Auto Service, profesyonel yağ değişimi ve filtre değişimi hizmeti vermektedir.

 Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli
 Üstün kalite yağ ve yeni yağ filtreleri kullanımı
 Eski yağın uygun şekilde atılması sağlanır
Uzun motor ömrü için yağ değişimini ihmal etmeyiniz !

.

Üstün kalite, yağ için de geçerlidir

Yağı değiştirirken, araç üreticisinin garanti kapsamının dışına çıkmamak için söz konusu motor türüne uygun markaları kullanmak her zaman en iyi yöntemdir.

İşte bu yüzden Kenan Auto Service, sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli yağ markaları kullanır.

 

oto-yag-degisimi

 

oto-yag-degisimi2

 

Uzman tavsiyemiz

Motor aşınmasını asgari düzeyde tutmak için yağın ve filtrenin ortalama olarak her 15.000 km'de bir değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden motor yağını düzenli aralıklarla kontrol etmek ve gerekirse doldurmak en iyisidir. Motor bölmesindeki servis aralığı göstergesi veya servis kitapçığınızdan bir sonraki yağ değişiminin ne zaman olduğunu görebilirsiniz.

Uzun motor ömrü için

Yağın ve filtrenin düzenli olarak değiştirilmesi, motorunuzun ömrünü otomatik olarak uzatacak ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Bu yüzden daima aracınızın kat ettiği mesafeyi takip edin ve geçerli olduğunda motor yağı seviyesini kontrol edin. Kenan Auto Gebze Oto Yağ Değişimi Hizmeti için hemen randevu alabilirsiniz.